Ella Řezáčová rozdrtila soupeřky a jednoznačně zvítězila na turnaji mladších žákyň na Slavii. Potvrdila tak své papírové předpoklady a převzala zlatý pohár pro nejlepší hráčku turnaje


 

Ve čtyřhře vybojovaly Anička Švíková s Emmou Žemličkovou krásné druhé místo.

Gratulujeme!

Výsledky zde