Na domácí Loko Baby Tour V. se opět dařilo našim svěřencům a obsadili všechny pozice na stupních vítězů. Emička Miláčková převzala bronz, když v semifinále podlehla Michalovi Fenclovi. Ve finále si to o zlatý pohár rozdali Michal s Vojtou Blatským. Z vítězství se nakonec radoval Michal Fencl a Vojta Blatský převzal stříbrný pohár za 2. místo
Gratulujeme!
Výsledky zde