Na kurtech Lokomotivy Plzeň se odehrál další turnaj ze série Loko Mini Tour. Vítězkou se stala Isabellka Ostrolucká, která tak rozšířila svoji letošní sbírku o další zlatý pohár

 

Gratulujeme!

Výsledky zde