Na turnaji v Sušici se zadařilo našim hráčkám ve čtyřhře. Kristýnka Szabó se svojí spoluhráčkou porazily druhý nasazený pár a prošly do finále, kde se utkaly s Justýnkou Formánkovou a její parťačkou Amélií Dio. Justý s Amálkou v  semifinále vyřadily 11:9 v supertiebreaku nasazený pár číslo jedna

 
Finálový zápas musel také rozhodnout supertiebreak. Nakonec se z vítězství radovala Justýnka a Kristýnka převzala stříbro.
 
Gratulujeme!
 
Výsledky zde