Z mnoha účastnic se probojovaly Anička Švíková a Kristýnka Pavlisová až do semifinále Oblastního přeboru mladších žákyň ve čtyřhře. V krásném a vyrovnaném semifinále naše hráčky nakonec těsně podlehly druhé nasazené dvojici a převzaly bronz

 

Gratulujeme!

Výsledky zde